OUTSOURCING IT

Outsourcing IT - jest kompleksową obsługą firm z zakresu informatyki i teleinformatyki. Outsourcing IT polega na przekazaniu zarządzania systemem komputerowym w ręce wykwalifikowanych fachowców.

Oferta Prestige Systems skierowana jest do firm szukających dobrych i sprawdzonych rozwiązań outsourcingu usług informatycznych. Prestige Systems zajmuje się w sposób kompetentny utrzymaniem sprawności sprzętu komputerowego, systemów informatycznych i infrastruktury sieciowej wraz z dostępem do internetu. Zapewniamy wysoką wydajność i niezawodność systemów, przy minimalizacji kosztów. Oznacza to dla Naszych Klientów wygodę i oszczędności, polegające na przeniesieniu wszystkich zagadnień związanych z informatyką na zewnątrz firmy.

W ofercie Prestige Systems znajdują się rozwiązania, które dostosujemy do wymagań Naszych Klientów i specyfiki ich działalności - począwszy od budowy i nadzorowania sieci komputerowych, poprzez montaż i dostawę sprzętu komputerowego, systemów informatycznych, wdrożenie aplikacji użytkowych, bezpieczne podłączenie do Internetu, dostęp do Internetu, aż po nadzór administracyjny i opiekę serwisową.

Wszystkie projekty realizowane są w ścisłej współpracy z Klientami, dlatego proponujemy usługi oraz produkty dobrze dostosowane do Ich potrzeb. Tym samym przyczyniamy się do podniesienia wydajności pracy, poprawy jakości i bezpieczeństwa przetwarzania i obiegu informacji w Firmie. Dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z naszych usług i bez wahania polecał nas swoim partnerom biznesowym.

Zakres usług PRESTIGE SYSTEMS obejmuje między innymi:
- Dostawa oraz instalacja sprzętu i oprogramowania komputerowego.
- Projektowanie i instalacje sieci komputerowych LAN, MAN i WAN.
- Systemy zdalnego dostępu do sieci, szyfrowanie połączeń, VPN.
- Wdrożenia aplikacji biurowych i biznesowych.
- Nadzór i serwis techniczny.
- Opiekę serwisową i administrację systemami informatycznymi.
- Doradztwo w doborze rozwiązań informatycznych dla firm

Korzyści wynikające z powierzenia nam opieki nad rozwiązaniami IT:
- uniknięcie kosztów związanych z utrzymaniem działu informatycznego (tworzenie stanowisk pracy, wynagrodzenia pracowników, ich ubezpieczenia i różnego rodzaju szkolenia),
- całodobowe wsparcie techniczne doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, pomoc począwszy od mniej istotnych spraw, jak np. zakup pojemnika z tuszem do drukarki, poprzez opiekę serwisową sprzętu komputerowego, po serwisowanie i administrowanie siecią,
- szybka reakcja, profesjonalne i sprawne działanie w przypadku awarii.

Oferujemy współpracę zarówno na zasadzie stałych zryczałtowanych umów serwisowych, jaki i doraźnej pomocy w nagłych sytuacjach awaryjnych.
Oferujemy atrakcyjną cenę usług przy wysokiej jakości ich wykonania.
Copyright © Prestige Systems. Wszelkie prawa zastrzeżone.