Usługi cyfrowe

Dla operatorów parkingów, platformy cyfrowe i elastyczne usługi oferują wyjątkową możliwość natychmiastowego spełnienia stale rosnących wymagań w zakresie bezpieczeństwa w swoich obiektach …natychmiast.
Parkowanie nie tylko nie może stać się maksymalnie bezdotykowe, ale musi również oferować kierowcom absolutną łatwość dostępu, autonomię i zróżnicowane możliwości wyboru usługi, która rzeczywiście spełnia ich potrzeby, a tym samym łagodzić stres związany z parkowaniem.

Przyjmij modułowe, zaawansowane technologie, które sprawią, że Twoja działalność będzie wydajna i zrównoważona już teraz! Cyfrowa transformacja zapewni Twojej firmie długoterminowy sukces i pomoże Ci stawić czoła dzisiejszym wyzwaniom.

JMS Janus Management System

JMS Janus Management System to internetowy system zarządzania parkingami firmy HUB, w pełni dostępny w chmurze. To zaawansowane oprogramowanie pozwala na zarządzanie, kontrolowanie i optymalizowanie operacji wielu lokalizacji parkingowych z jednego miejsca za pomocą niezwykle intuicyjnego interfejsu użytkownika.

JPass Mobile App

Umożliwienie parkowania bezdotykowego dla Ciebie i Twoich klientów. Przekształcenie Państwa parkingu w obiekt z dostępem cyfrowym może przybrać wiele form i opierać się na istniejących systemach. Dostęp przez telefon komórkowy to konieczność!

J4M Merchant

Jako operator parkingowy lub lokalny sprzedawca, możesz łatwo i szybko nagradzać zakupy swoich klientów za pomocą aplikacji J4M Merchant: przekształć swój smartfon lub tablet w potężną jednostkę do sprawdzania poprawności i uprość obsługę!

LPR

Technologia LPR pozwala na identyfikację i bezbłędny dostęp pojazdów do parkingów. Tablica rejestracyjna pełni funkcję wirtualnego biletu i zapewnia dostęp do swobodnego przepływu. LPR można w łatwy sposób doposażyć w istniejące systemy, przyspieszając tym samym cyfryzację parkingu.

Long-distance Readers

Systemy dostępu z czytnikami i transponderami AVI pozwalają uniknąć kolejek i zatrzymują się dla kierowców. Systemy wspomagania parkowania PGS prowadzą ich w poszukiwaniu pustego miejsca, a często także w miejscu, w którym znajduje się samochód w drodze powrotnej. VMS signage ułatwia terminową aktualizację informacji dostępnych dla pracowników parkingu oraz ułatwia zarządzanie dynamiczną polityką cenową i programami lojalnościowymi.

NFC Payment

Metoda płatności NFC jest bezdotykowym rozwiązaniem dla automatycznych stacji płatniczych, które eliminuje punkt dotykowy: pozwala użytkownikowi po prostu dotknąć karty przed czytnikiem EMV, aby dokonać płatności. Metoda ta ma ten sam stopień bezpieczeństwa co chip i zdecydowanie przyspiesza transakcje.

Ticketless Solutions

Digitalization changed the way of interacting with products and services, and changed customers’ expectations too. Enable a seamless parking experience for your visitors thanks to a comprehensive set of ticketless solutions, and improve your operations’ efficiency by saving time and resources.