logo-jms

Proste i wszechstronne rozwiązanie programowe HUB - również w chmurze!

JMS Janus Management System to internetowy system zarządzania parkingami firmy HUB, w pełni dostępny w chmurze. To zaawansowane oprogramowanie pozwala na zarządzanie, kontrolowanie i optymalizowanie operacji wielu lokalizacji parkingowych z jednego miejsca za pomocą niezwykle intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Janus Management System

Zalety pierwszego interfejsu do zarządzania parkingami opartego na popularnych kafelkach Windows

JMS jest intuicyjny

Łatwy do nauczenia. JMS oferuje bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs z praktycznie zerową krzywą uczenia się.
Łatwy w użyciu, gdziekolwiek jesteś. Skorzystaj z rozwiązania JMS Mobile App, aby kontrolować swój biznes w dowolnym miejscu i czasie.
Usprawnij swoje działania. JMS upraszcza zarządzanie systemem i procesami biznesowymi.
Zyskowny i opłacalny. JMS zwiększa wydajność operacyjną i poprawia efektywność procesów, optymalizując Twoje zasoby, poprawiając zyskowność i opłacalność biznesu.

JMS jest niezawodny

Odporny na błędy. Zaprojektowany, tak aby wykluczyć błędy.
Solidny. JMS pozwala na silną kontrolę dostępu użytkowników oraz szybkie i łatwe ustawianie poziomów uprawnień.
Bezpieczny. Szyfrowane protokoły zapewniają bezpieczeństwo danych.
W pełni w chmurze. JMS obniża koszty IT i zmniejsza ryzyko, jeśli wdrożysz naszą opcję chmury. Zarządzamy kopiami zapasowymi serwerów, konserwacją i regularnymi aktualizacjami, aby zapewnić Ci bezstresową i niezawodną usługę.

JMS jest elastyczny

Skalowalny. Jego najnowocześniejsza architektura sprawia, że jest wysoce konfigurowalny i adaptowalny, aby sprostać specyficznym wymaganiom biznesowym.
Dostosowywalny. Przygotowany dla wielu użytkowników, parkingów i sprzętów, dla łatwego i efektywnego zarządzania.
Potężne narzędzie analityczne. JMS zapewnia elastyczne raporty, szeroką kontrolę procesów i widoczność wyników biznesowych w czasie rzeczywistym.
Strategiczny. JMS integruje profesjonalny pulpit Business Intelligence do przetwarzania danych strukturalnych. Złożone i wartościowe analizy statystyczne mogą być łatwo dostępne i zrozumiałe dla każdego, co pozwala na podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o posiadane kluczowe dane.
Szybkość. JMS zapewnia szybki dostęp do danych i pomoc w celu zwiększenia satysfakcji klienta.

Cechy

Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika

Aplikacja oparta na sieci Web

Po raz pierwszy będziesz mógł łatwo zarządzać i kontrolować wszystkie swoje urządzenia HUB i systemy za pomocą jednego prostego i wszechstronnego oprogramowania. Dzięki JMS możesz centralnie zarządzać wszystkimi procesami biznesowymi z dowolnej dostępnej przeglądarki internetowej.

Aplikacja Mobilna

Wybierz aplikację mobilną JMS Mobile App, aby zapewnić sobie najlepszą możliwą obsługę za pomocą smartfonów i tabletów: sterowanie w zasięgu ręki!

Integracja Serwisów Sieciowych

JMS w łatwy i bezproblemowy sposób integruje kluczowe funkcjonalności: zniżki i rezerwacje online, płatności mobilne i wiele więcej…

Całkowicie w chmurze

Skorzystaj z naszego rozwiązania chmury: zoptymalizuj swoją infrastrukturę, uzyskaj pełne korzyści z kopii zapasowych i redundancji oraz zredukuj koszty!

Zalety

Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika

Cross Platform

JMS pracuje na kilku systemach operacyjnych, takich jak Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android.

SaaS Dostępny

Architektura oprogramowania JMS charakteryzuje się niezawodną strukturą oferującą niezawodny, pewny i bezpieczny dostęp do danych dla wielu użytkowników.

Wielojęzykowy

Idealne rozwiązanie dla środowisk wielojęzykowych. Baza danych obsługuje języki Unicode i R2L.

Możliwość rozbudowy

JMS doskonale dostosowuje się zarówno do małych, jak i dużych instalacji: jego struktura może być skalowana zarówno w poziomie (dodawanie kolejnych serwerów), jak i w pionie (dodawanie kolejnych mocy obliczeniowych serwerów). Dotyczy to również JMS w chmurze.

Niezawodny

System został zaprojektowany z otwartą, ale bezpieczną architekturą i obsługuje nadmiarowość (redudancje), zapewniając tym samym wysoką niezawodność.

Zaprojektowany dla firm zarządzających parkingami

JMS jest najlepszym rozwiązaniem do zarządzania wieloma parkingami z jednego, centralnego miejsca zarządzania, wykorzystując dużą ilość szczegółowych danych z każdego parkingu.

ROZSZERZAJ SIĘ, ABY WYKORZYSTAĆ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

JMS Janus Management System to intuicyjne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które pozwala na zarządzanie wieloma lokalizacjami parkingowymi z jednego miejsca. Jest wysoce skalowalne i doskonale dostosowuje się do każdego rodzaju i rozmiaru instalacji, od najmniejszych do najbardziej złożonych projektów z dużym natężeniu ruchu. JMS może wesprzeć Państwa na wiele sposobów.

ZOPTYMALIZUJ STRUKTURĘ WIELU WITRYN

JMS to wysoce niezawodny system zarządzania, który integruje logikę aplikacji i protokół komunikacyjny naszych poprzednich systemów zarządzania, wykorzystując w ten sposób nasze długoletnie doświadczenie. Gwarantuje to też, że niezależnie od posiadanej wcześniejszej linii produktowej HUB, wiele lokalizacji może być sprawnie zarządzanych z jednego miejsca łącznie.

UPROŚĆ SWOJE DZIAŁANIA DZIĘKI PIERWSZEMU SYSTEMOWI OPARTEMU NA KAFELKACH

JMS to pierwszy w branży parkingowej system zarządzania oparty na kafelkach: zyskujesz bezpośredni dostęp do wszystkich funkcjonalności z poziomu panelu sterowania. Czynności są oznaczone kolorami i pogrupowane według obszarów funkcji, dzięki czemu panel sterowania jest niezwykle intuicyjna i przyjazna dla użytkownika.