j4m_logo_2020_green

Najlepsze rozwiązanie do walidacji, teraz w formacie mobilnym:

J4M Merchant

J4M Merchant

Jako operator parkingowy lub lokalny sprzedawca, możesz łatwo i szybko nagradzać swoich klientów dzięki aplikacji J4M Merchant: przekształć swój smartfon lub tablet w potężną jednostkę do walidacji i uprość operacje!

Dostępna dla telefonów i tabletów z systemem iOS i Android, J4M zapewni Ci pełną kontrolę nad wszystkimi reklamowanymi walidacjami. Jak? Numer identyfikacyjny biletu, kody kreskowe i bilety cyfrowe (zapisane w aplikacji mobilnej JPass) mogą być skanowane przez personel handlowca za pomocą wbudowanego w urządzenie aparatu fotograficznego, a żądana zniżka opłaty parkingowej jest stosowana w czasie rzeczywistym poprzez proste dotknięcie ekranu.

J4M jest idealnym rozwiązaniem dla złożonych środowisk, takich jak centra handlowe, zapewniając korzyści dla operatorów parkingów, właścicieli sklepów i kierowców.
Zobacz jak!

OPERATORZY PARKINGÓW

WŁAŚCICIELE SKLEPÓW

KIEROWCY

Walidacja handlowa J4M Merchant Validation firmy HUB jest również dostępna dla urządzeń stacjonarnych, z dodatkową funkcją drukowania do pliku, która pozwala na drukowanie bonów na papierze lub w pliku elektronicznym i wysyłanie ich za pośrednictwem dowolnych mediów: mediów społecznościowych, czasopism, poczty elektronicznej, paczek, naklejek i wielu innych, poprawiając samopoczucie klienta podczas korzystania z usługi.