Hotele

Proste i intuicyjne rozwiązania parkingowe dla międzynarodowych środowisk

Bez względu na rodzaj hotelu i poziom usług, duża rotacja klientów stanowi wyzwanie, aby zaoferować gościom jak najbardziej płynne i bezproblemowe doświadczenia podczas tego wyjątkowego pobytu.

Nawet jeśli chodzi o parking, kluczowe jest zapewnienie im jak najlepszej użyteczności i funkcjonowania! Już ponad 80 hoteli na całym świecie wybrało rozwiązania technologiczne firmy HUB, aby uprościć swoje doświadczenia związane z parkowaniem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podróż użytkowników do miejsca zakwaterowania zaczyna się od parkingu, natychmiast po przyjeździe! Odkryj, jak ulepszyć ich pobyt dzięki prostemu, intuicyjnemu systemowi parkingowemu i dowiedz się, jak można go zintegrować z aktywami zarządzania hotelem dla optymalnej administracji.

Klienci zdecydowanie zmienili swoje przyzwyczajenia w kierunku bardziej cyfrowych doświadczeń. Możesz zastosować skalowalne i zaawansowane technicznie systemy parkingowe, aby nadążyć za duchem czasu, jednocześnie zdecydowanie usprawniając procesy wewnętrzne!

Rozwiązania HUB są zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo zintegrować z istniejącymi systemami zarządzania lub aplikacjami w celu efektywnego administrowania pobytem gości. Możesz bez wysiłku zintegrować system rezerwacji i dostępu z oprogramowaniem do zarządzania parkingiem HUB, oszczędzając czas i zasoby, podczas gdy Twoi goście wjeżdżają na parking automatycznie i niezależnie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zoptymalizuj procesy wewnętrzne, rozwiązując krytyczne kwestie administracyjne! Nasz system jest w stanie zarządzać różnymi przepływami pieniężnymi i dostosowuje się do wszelkich specyficznych wymagań, dzięki najbardziej powszechnym standardom komunikacji między przedsiębiorstwami na poziomie przemysłowym.

Uzyskaj najwyższy poziom bezpieczeństwa nad całym majątkiem parkingowym: nasze rozwiązania zapewniają maksymalną kontrolę nad wjazdem/wyjazdem pojazdów. Jeśli Państwa parking jest do dyspozycji gości, pracowników lub użytkowników zewnętrznych, możecie Państwo spokojnie nim zarządzać dzięki monitoringowi tablic rejestracyjnych.

...i nie tylko!

Zwiększ swoje przychody zmaksymalizuj zwrot z inwestycji dzięki najwyższej klasy możliwościom raportowania. Niezależnie od wielkości prowadzonego przez Państwa hotelu, HUB Parking Technology pomoże Państwu osiągnąć te cele, dostarczając platformę oprogramowania, która raportuje wydajność systemu i pozwala na podejmowanie świadomych decyzji.

Uzyskaj pełną kontrolę nad swoimi aktywami parkingowymi: system firmy HUB został zaprojektowany tak, aby wytrzymać duże natężenie ruchu i funkcjonować 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – zapewniając całkowicie bezproblemowe zarządzanie i użytkowanie.

Nasze rozwiązania parkingowe dla nowoczesnych hoteli zostały wybrane przez kilka obiektów na całym świecie. Zapoznaj się z przypadkami Sheraton Airport Hotel i Mercure Hotel, Paryż – Francja.

Doświadczenie parkingowe

Rozwiązania firmy HUB zostały zaprojektowane tak, aby zaoferować użytkownikom końcowym jak najłatwiejsze i najbardziej płynne parkowanie już przy pierwszej próbie! W rzeczywistości szansa dla hoteli na zapewnienie optymalnego doświadczenia pojawia się prawdopodobnie podczas wyjątkowego pobytu, ze względu na sporadyczną rotację klientów.

Bez względu na lokalizację hotelu, zawsze możesz sprawić, że Twoi goście poczują się jak w domu. Interfejs użytkownika urządzeń HUB jest przetłumaczony na wiele języków (ponad 9!), aby zaoferować im bezproblemową interakcję.

Co więcej, klienci zaoszczędzą czas i energię, natychmiast odnajdując swoje miejsce parkingowe dzięki naszej technologii wskazówek parkingowych.

Skorzystaj z naszych rozwiązań, aby wygrać wyzwanie bezproblemowego pobytu dla gości, poprzez zapewnienie najszybszego i najprostszego doświadczenia parkingowego zaraz po ich przyjeździe!

Opowiedz nam o swoich specyfikacjach

Istnieje wiele różnych typów hoteli o różnych poziomach usług: każdy z nich wymaga indywidualnych rozwiązań, aby dostosować swoje parkingi tak, aby były jak najbardziej użyteczne i funkcjonalne. Opowiedz nam o specyfikacji swojego hotelu, a pomożemy Ci wygrać to wyzwanie!