Osiedla mieszkaniowe

Wygodne i intuicyjne rozwiązania parkingowe dla osiedli mieszkaniowych i miast

Aglomeracja miejska stale się rozrasta. W związku z rosnącą liczbą ludności w miastach wzrasta również zapotrzebowanie na miejsca parkingowe.

Coraz więcej przestrzeni miejskich powierza rozwiązania HUB, aby zaoferować zarówno mieszkańcom, jak i pracownikom sąsiadujących z nimi działalności komercyjnych, jak najłatwiejsze doświadczenia związane z parkowaniem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W dzielnicach mieszkaniowych najważniejszym wyzwaniem jest zapewnienie odpowiedniej dostępności miejsc parkingowych, która może być różna w różnych miastach, w różnych obszarach miasta i w różnych godzinach. Wraz ze wzrostem liczby pojazdów należy dowiedzieć się, jak dostosować parkingi w przestrzeni miejskiej, aby sprostać zapotrzebowaniu!

HUB Parking Technology zapewnia atrakcyjne rozwiązania dostępu bezdotykowego i głośnomówiącego, aby łatwo zaparkować samochód w domu. Ten środek dostępu jest nie tylko niezwykle wygodny w przypadku częstego parkowania, ale również oszczędny w użyciu: przyjechać, zaparkować i odpocząć w poczuciu bezpieczeństwa.

Przekształć parking w cyfrowy obiekt poprzez prostą modernizację istniejącego systemu parkingowego z rozwiązaniami bezbiletowymi, które obejmują wjazd za pomocą kamery, płatności online, rezerwacje i optymalizację przepływu samochodów.

A to nie wszystko

Uzyskaj najwyższy poziom bezpieczeństwa nad całym majątkiem parkingowym: nasze rozwiązania zapewniają maksymalną kontrolę nad wjazdem i wyjazdem pojazdów. Możesz spokojnie zarządzać aktywami parkingowymi, zbierając znaczną, ale cenną ilość danych: dzięki naszemu rozwiązaniu do monitorowania tablic rejestracyjnych!

Zapewnij najbardziej płynne parkowanie dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji z innymi punktami styku z drogą, takimi jak kamery monitoringu, kontrola dostępu i inteligentne czujniki zajętości miejsc, między innymi.

Budynki mieszkalne o mieszanym przeznaczeniu, w których znajdują się różne środowiska, takie jak prywatne mieszkania, biura i działalność komercyjna, wymagają elastycznych rozwiązań i konfiguracji parkingów. System parkingowy HUB można dostosować do wszelkich wymagań i zoptymalizować pod kątem określonych celów, przepustek i abonamentów.

Nasze rozwiązania parkingowe dla nowoczesnych osiedli mieszkaniowych zostały wybrane przez kilka obiektów na całym świecie. Sprawdź je!

Doświadczenie parkingowe

Codzienne korki, większe bezpieczeństwo i większa elastyczność to dobre powody, aby przenieść się do miasta. W związku z rosnącą liczbą ludności w dzielnicach mieszkaniowych wzrasta zapotrzebowanie na miejsca parkingowe, a także na komfortowe i intuicyjne rozwiązania parkingowe.

Wysokiej jakości, trwałe i niezawodne produkty i usługi są naturalną konsekwencją 100-letniego know-how firmy HUB w branży. Kierowcy mogą liczyć na poręczną i niezawodną kombinację oprogramowania i rozwiązań sprzętowych dla całkowicie bezproblemowego parkowania!

Zapewnij sobie jeszcze bardziej płynne doświadczenie parkowania dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji z innymi punktami kontaktowymi podróży.

Opowiedz nam o swoich specyfikacjach

Istnieje wiele różnych obszarów mieszkalnych, a każdy z nich wymaga indywidualnych rozwiązań, aby dostosować swoje parkingi do najlepszej użyteczności i funkcjonowania. Opowiedz nam o swoich miejskich specyfikacjach, a pomożemy Ci wygrać to wyzwanie!