Obiekty sportowe i wystawowe

Efektywne i niestandardowe rozwiązania dla kompleksowego parkowania imprez

Duże imprezy sportowe i wystawy przyciągają tysiące kibiców na stadiony, do centrów kongresowych i na areny sportowe. Parkowanie w tych obiektach stanowi wyzwanie z powodu zatłoczenia i braku odpowiedniej przestrzeni.

Coraz więcej obiektów na całym świecie stosuje rozwiązania firmy HUB, aby przekształcić swoje aktywa parkingowe w stabilne i wydajne obiekty, aby poprawić zarówno operacje, jak i wrażenia z parkowania dla kierowców.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Obiekty sportowe i wystawiennicze wymagają elastycznych rozwiązań parkingowych, zdolnych do dostosowania się do zmienności typów imprez i ich specyficznych wymagań. Dowiedz się jak efektywnie zarządzać swoim parkingiem, zoptymalizować jego pojemność i zaoferować bezbłędne doświadczenie wszystkim rodzajom gości, przy wsparciu niezawodnego zespołu ekspertów HUB.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, Twój obiekt parkingowy stanie się stabilny i łatwy w obsłudze. Uzyskaj pełny obraz parkingu dzięki dokładnym analizom i raportom dostosowanym do indywidualnych potrzeb: przejrzyste informacje o użytkownikach zapewnią Ci sprawne i wydajne działanie.

Kontroluj i zwiększaj przepustowość parkingu dzięki starannie zaprojektowanemu systemowi parkingowemu i strategii dynamicznego ustalania cen: połącz godziny otwarcia parkingu z różnymi taryfami, aby zdefiniować zmienne stawki, sprawnie kierować kierowcami i wykorzystać okresy szczytów komunikacyjnych.

I jeszcze więcej

Zarządzaj szczytami o wysokiej częstotliwości bez bólu głowy! Dzięki połączeniu najwyższej klasy technologii, możesz zapewnić bezproblemowe parkowanie i zmaksymalizować przepustowość. Dostosowanie wstępnej rezerwacji HUB, technologia rozpoznawania tablic rejestracyjnych i nasze najszybsze bariery Parking Pro zapewniają szybki wjazd/wyjazd.

Możesz liczyć na niezawodny zespół ekspertów, który wdroży niezawodny i skalowalny sprzęt oraz opracuje niestandardowe, zaawansowane rozwiązania cyfrowe. Zapewniamy również elastyczny zakres wysokiej jakości usług serwisowych, aby zapewnić stabilność systemu w czasie. 

Naszym rozwiązaniom parkingowym dla nowoczesnych obiektów sportowych i wystawienniczych zaufało kilka obiektów na całym świecie. Sprawdź je!

Doświadczenie parkingowe

Parkowanie podczas imprez sportowych i wystaw powinno być czynnością wolną od stresu dla tysięcy fanów przyciągających na stadiony, do centrów konferencyjnych i na areny sportowe.

Połączenie rozwiązań programowych i sprzętowych firmy HUB Parking Technology ma na celu zaoferowanie kierowcom najbardziej płynnego parkowania, aby mogli zaoszczędzić energię i cieszyć się widowiskiem!

Z łatwością integrujemy różne usługi parkingowe, aby pomóc gościom znaleźć miejsce i zaparkować samochód – szybko i łatwo.

Opowiedz nam o swojej specyfikacji

Istnieje duża różnorodność typów obiektów: każdy z nich ma inne wymagania i wymaga indywidualnych rozwiązań, aby dostosować swoje parkingi do najlepszej użyteczności i funkcjonowania. Powiedz nam o swoich wymaganiach, a my pomożemy Ci wygrać to wyzwanie!