Turystyka i sezonowość

Elastyczne i wydajne rozwiązania parkingowe dla ekosystemów sezonowych

Duże imprezy sportowe i wystawy przyciągają tysiące kibiców na stadiony, do centrów kongresowych i na areny sportowe. Parkowanie w tych obiektach stanowi wyzwanie z powodu zatłoczenia i braku odpowiedniej przestrzeni.

Coraz więcej obiektów na całym świecie stosuje rozwiązania firmy HUB, aby przekształcić swoje aktywa parkingowe w stabilne i wydajne obiekty, aby poprawić zarówno operacje, jak i wrażenia z parkowania dla kierowców.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chodzi o turystykę, wiesz, że nie możesz przegapić spotkania z wydajnością i wspaniałym doświadczeniem dla użytkowników końcowych: przyszły sukces zależy od sprytnego połączenia tych czynników. Odkryj, jak przekształcić swój parking w wydajny system zapewniający bezproblemowe doświadczenie użytkowników!

Skorzystaj ze strategii Dynamic Pricing i przekształć swój parking w elastyczne narzędzie do lepszego wykorzystania przestrzeni i zwiększenia przychodów. Możesz z łatwością stosować konfigurowalne, elastyczne i automatyczne stawki, kiedy tylko jest to wygodne, oraz stymulować popyt w niewykorzystanych okresach roku.

Zarządzaj sezonowością parkingów, w pełni wykorzystując sieć naszych partnerów: zapewniamy pełen zakres usług w postaci rozwiązań „pod klucz”, obejmujących zarówno oprogramowanie i sprzęt, jak i zdalną pomoc w zarządzaniu parkingiem!

I jeszcze więcej

Zwiększ płynność i bezpieczeństwo jazdy kierowców, stosując cyfrowe technologie HUB, takie jak odczyt tablic rejestracyjnych (LPR), karty zbliżeniowe do płatności mobilnych (tap and go) i płatności mobilne.

Ułatw wszystkim interesariuszom Twojego parkingu korzystanie z najlepszego rozwiązania walidacyjnego firmy HUB: możesz zaangażować handlowców i hotele w programy lojalnościowe, aby mogli oferować swoim klientom specjalne zniżki i nagrody, jednocześnie zbierając istotne i strategiczne informacje.

Już wiele obiektów turystycznych i portów zaufało rozwiązaniom HUB Parking dla swoich aktywów parkingowych. Sprawdź je!

Doświadczenie parkingowe

HUB pomaga Ci zapewnić bezproblemowe doświadczenie parkowania dla kierowców sezonowych na kilka sposobów.

Bez względu na lokalizację miejsca turystycznego, zawsze możesz sprawić, że Twoi goście poczują się jak w domu. Interfejs użytkownika urządzeń HUB jest przetłumaczony na wiele języków (ponad 9!), aby interakcja była jeszcze łatwiejsza i nie wymagała wysiłku.

Podróż klienta odbywa się w pełnym cyklu dzięki niezakłóconemu doświadczeniu użytkownika: dzięki szerokiej i elastycznej kombinacji usług możesz na przykład zaoferować parkingi, bilety na łódkę lub usługi rowerowe, wszystko w unikalnym rozwiązaniu.

Najwyższej klasy technologie firmy HUB umożliwiają oferowanie najszybszych rozwiązań parkingowych: unikaj kolejek do wjazdu/wyjazdu i maksymalizuj przepływ samochodów dzięki niezawodnym, solidnym i trwałym rozwiązaniom sprzętowym.

Opowiedz nam o swoim sezonowym ekosystemie

Miasta morskie i porty turystyczne charakteryzują się dużą zmiennością specyfikacji, co czyni je wyjątkowymi. Opowiedz nam o swoich specyficznych potrzebach parkingowych, a my pomożemy Ci wprowadzić zmiany!