Centra biznesowe

Bezproblemowe rozwiązania parkingowe dla obszarów biznesowych o dużej częstotliwości ruchu

Parking jest początkiem i końcem podróży, niezależnie od tego, czy jest to podróż na spotkanie biznesowe, czy dojazd do pracy: jeśli początek jest kłopotliwy i trudny, może to wpłynąć na całe doświadczenie.

Dzięki technologiom firmy HUB możesz wdrożyć w pełni zintegrowane, zaawansowane systemy, które umożliwiają sprawne zarządzanie parkingiem podnoszą jakość doświadczeń parkingowych pracowników, gości i odwiedzających!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Niewątpliwie zarządzanie dużą częstotliwością parkowania jest jednym z głównych wyzwań, z jakimi na co dzień mierzą się Centra Biznesowe. Aby zapewnić klientom najlepsze doświadczenia, niezbędne jest zastosowanie najwyższej klasy technologii parkingowych: dowiedz się, w jaki sposób HUB może dostarczyć Ci najbardziej niezawodne rozwiązania dla Twoich specyficznych wymagań!

Możesz liczyć na przyjazne dla użytkownika, niezawodne interfejsy, które nie wymagają interakcji dotykowej, aby wspierać wzmożone wysiłki w zakresie higieny w centrach biznesowych i miejscach o dużym natężeniu ruchu. Płatności zbliżeniowe i nośniki dostępu typu „tap-and-wave” można łatwo zintegrować z Państwa systemem parkingowym.

Zarządzaj swoimi aktywami parkingowymi z pełnym spokojem. Eksperci HUB zajmują się usługami konserwacyjnymi i wsparciem operacyjnym, aby zapewnić Ci bezbłędne funkcjonowanie całego majątku, jednocześnie dostarczając Ci wiedzy dla pewnej administracji.

A to nie wszystko

Przejmij pełną kontrolę nad wieloma parkingami dzięki scentralizowanym operacjom, jednocześnie gromadząc dane w czasie rzeczywistym w jednej platformie zarządzania, co pozwala na szybką i satysfakcjonującą obsługę klienta.

Zyskaj najwyższy poziom bezpieczeństwa nad całym parkingiem: nasze rozwiązania zapewniają maksymalną kontrolę nad wjazdem i wyjazdem pojazdów. Zarządzaj parkingiem ze spokojem, zbierając znaczną, ale cenną ilość danych dzięki naszemu rozwiązaniu do monitorowania tablic rejestracyjnych!

Zaadoptuj skalowalne i zaawansowane technicznie systemy parkingowe, aby nadążyć za duchem czasu i szybko reagować na przyszłe potrzeby, jednocześnie zdecydowanie usprawniając procesy wewnętrzne! Elastyczne konfiguracje i cyfrowe integracje mogą znacznie usprawnić Twoje codzienne działania.

Nasze rozwiązania parkingowe dla obszarów o wysokiej częstotliwości odwiedzin zostały wybrane przez ponad 50 centrów biznesowych na całym świecie. Zapoznaj się z przypadkami Lakeside, Kalifornia – USASephora HQ, Paryż – FRANCJA i Nation Towers, Abu Dhabi – ZEA.

Doświadczenie parkingowe

Parkowanie jest często określane jako zakup z żalem – początek i koniec podróży, niezależnie od tego, czy jest to podróż na spotkanie biznesowe czy do pracy. Jeśli początek podróży jest kłopotliwy i trudny, negatywne doświadczenia mogą wywołać efekt domina w całej organizacji.

Ułatwienie dotarcia do pracy i dojazdu przyczynia się również do zwiększenia ogólnej produktywności i atrakcyjności miejsca pracy.

Wysokiej jakości, trwałe i niezawodne produkty i usługi są naturalną konsekwencją 100-letniego know-how firmy HUB w branży. Kierowcy mogą liczyć na poręczną i niezawodną kombinację oprogramowania i rozwiązań sprzętowych dla całkowicie bezproblemowego doświadczenia parkingowego!

Możesz zapewnić jeszcze bardziej płynne doświadczenie parkowania dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji stron trzecich z innymi punktami kontaktowymi ich podróży!

Opowiedz nam o swojej specyfikacji

Niezależnie od tego, czy jest to nowo wybudowane Centrum Biznesowe, czy stare, wymagające ulepszeń, każde środowisko wymaga dopasowanych rozwiązań w celu dostosowania parkingów do najlepszej użyteczności i funkcjonowania. Opowiedz nam o specyfikacji Business Center, a pomożemy Ci wygrać przyszłe wyzwania!