Gminy

Inteligentne rozwiązania parkingowe dla inteligentnych miast

Środowiska miejskie szybko ewoluują w kierunku lepszych i bardziej zrównoważonych doświadczeń dla mieszkańców. Transformacja ta w coraz większym stopniu przenika każdy poziom gminy, w tym parkingi i garaże.

Najnowocześniejsze, inteligentne technologie parkingowe mają zasadnicze znaczenie dla renowacji miejskich parkingów i ułatwienia mobilności w mieście. Ponad 50 gmin na całym świecie zaadaptowało rozwiązania firmy HUB, aby zapewnić bezproblemowe korzystanie z parkingów zarówno osobom dojeżdżającym do pracy, jak i lokalnym kierowcom.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Możesz zmaksymalizować działanie i stabilność swoich zasobów parkingowych, ułatwiając jednocześnie mobilność i usprawniając ruch w ruchliwych miejscach. Dowiedz się, jak łatwo zarządzać dużą liczbą codziennych gości, pracowników i mieszkańców, korzystając z gotowego połączenia oprogramowania i rozwiązań sprzętowych!

Zaawansowany, inteligentny system zarządzania parkingami reguluje dostęp, czyniąc go automatycznym i łatwiejszym, zapewniając tym samym regularną rentowność. Skorzystaj z rozwiązania do zarządzania w chmurze firmy HUB, aby uzyskać stabilne i bezstresowe działanie. 

Przejmij pełną kontrolę nad wieloma parkingami dzięki scentralizowanym operacjom, jednocześnie gromadząc dane w czasie rzeczywistym w jednej platformie zarządzania, co pozwala na szybką i satysfakcjonującą obsługę klienta. 

Zapewnij swoim użytkownikom bezproblemowe korzystanie z parkingu dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji z aplikacjami innych firm, takimi jak aplikacja miejska, parkometry czy inteligentne czujniki zajętości miejsc parkingowych.

I jeszcze więcej

Przekształć swój parking w cyfrową placówkę, po prostu uaktualniając istniejący system parkingowy o rozwiązania bezbiletowe, które obejmują wjazd za pomocą kamery, płatności online, rezerwacje i optymalizację przepływu samochodów.

System zarządzania cenami parkingowymi HUB jest elastyczny i dostosowany do wszelkich wymagań i może być zoptymalizowany pod kątem konkretnych celów, karnetów i abonamentów, a nawet wydarzeń specjalnych.

Nasze rozwiązania parkingowe dla inteligentnych miast zostały wybrane przez wiele gmin na całym świecie. Zapoznaj się z przypadkami Negrar di Valpolicella WŁOCHY, Puteaux PARIS i Venaria Royal Palace WŁOCHY.

Doświadczenie parkingowe

Trendy w miastach zmierzają w kierunku nowych sposobów dystrybucji zasobów i tworzenia ekosystemów skoncentrowanych na mieszkańcach. Inteligentne miasta konsekwentnie przekształcają mobilność poprzez promowanie transportu publicznego i często przenoszenie parkingów bezpośrednio poza miasto, w pobliże stacji metra, pociągów i autobusów.

Systemy parkingowe firmy HUB są zaprojektowane tak, aby zwiększyć doświadczenie użytkownika końcowego: każdego dnia koncentrujemy się na inteligentnych rozwiązaniach, aby ułatwić parkowanie i poprawić jakość życia w obszarach, w których wyzwaniem jest wyższy poziom tranzytu w mieście.

Nasze rozwiązania ułatwiają kierowcom szybsze i łatwiejsze dotarcie do miejsc parkingowych. W rzeczywistości mogą oni:

sprawdzić zajętość parkingu przed rozpoczęciem podróży i uzyskać wskazówki do najbliższego wolnego miejsca;
zarezerwować z wyprzedzeniem i zdalnie przedłużyć sesję parkowania;
uniknąć stania w kolejce do zapłaty i zrobić to wygodnie i bezpiecznie za pomocą telefonu.

Opowiedz nam o swojej specyfikacji

Każda gmina ma swoje własne specyfikacje, które wymagają indywidualnych rozwiązań, aby przekształcić parkingi w prawdziwe inteligentne usługi. Opowiedz nam o swojej, a pomożemy Ci wygrać wyzwanie!