Uczelnie i uniwersytety

Elastyczne i proste rozwiązania parkingowe dla instytucji edukacyjnych

Parkowanie na uniwersytetach, uczelniach i kampusach jest elementem ubocznym, z którym pracownicy, studenci i goście chcą mieć najmniejszy związek. Zapewnij im elastyczny, szybki i łatwy dostęp do parkingu dzięki najwygodniejszym rozwiązaniom bezdotykowym lub głośnomówiącym.

Coraz więcej instytucji edukacyjnych na całym świecie stosuje rozwiązania HUB, aby usprawnić zarówno operacje, jak i doświadczenia związane z parkowaniem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przy zmiennym tempie pojawiania się studentów i pracowników na miejscu, pilna potrzeba zapewnienia elastycznych i dających się dostosować rozwiązań parkingowych ma ogromne znaczenie dla uniwersytetów i kampusów. Dowiedz się, jak zoptymalizować działania i ułatwić korzystanie z parkingu dzięki technologiom HUB.

Zyskaj najwyższy poziom bezpieczeństwa nad całym majątkiem parkingowym: nasze rozwiązania zapewniają maksymalną kontrolę nad wjazdem/wyjazdem pojazdów. Jeśli Twój parking jest do dyspozycji studentów, pracowników i gości, możesz nim spokojnie zarządzać dzięki monitoringowi tablic rejestracyjnych.

Możesz liczyć na przyjazne dla użytkownika, niezawodne interfejsy, które nie wymagają interakcji dotykowej, aby wspierać wzmożone wysiłki w zakresie higieny w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Płatności bezdotykowe i nośniki dostępu typu „tap-and-wave” można łatwo zintegrować z systemem parkingowym.

I jeszcze więcej

System zarządzania obiektem zapewnia dokładne monitorowanie obiektu parkingowego w celu zapewnienia odpowiedniego wykorzystania przez wyznaczone grupy, a także zaawansowane raportowanie w celu zebrania istotnych informacji do analizy statystycznej i planowania przyszłych operacji parkingowych.

Zarządzaj aktywami parkingowymi bez bólu głowy! Nasz niezawodny i przeszkolony w fabryce zespół serwisowy zapewnia regularną konserwację zapobiegawczą oraz szybką reakcję w celu zdiagnozowania i rozwiązania problemu. Lokalne wsparcie serwisowe i działający 24/7 help desk zapewniają bezproblemowe działanie każdego dnia.

Rozwiązania HUB są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo zintegrować z istniejącymi systemami zarządzania lub aplikacjami w celu efektywnego nadzorowania wjazdu/wyjazdu pojazdów. Możesz bez wysiłku zintegrować system pozwoleń dla studentów z oprogramowaniem do zarządzania parkingami HUB, aby personel mógł skutecznie zarządzać przepływem samochodów i poprawić obsługę klienta.

Nasze rozwiązania parkingowe dla nowoczesnych instytucji edukacyjnych zostały wybrane przez kilka placówek na całym świecie. Zapoznaj się z przypadkiem Simmons University, Boston – USA.

Doświadczenie parkingowe

Dla studentów i pracowników, parkowanie jest efektem ubocznym, z którym najmniej chcą mieć do czynienia. Dzięki naszym technologiom możesz zapewnić im najwygodniejsze rozwiązania parkingowe zapewniające prosty, szybki i łatwy dostęp do parkingu.

Wysokiej jakości, trwałe i niezawodne produkty i usługi są naturalną konsekwencją 100-letniego know-how firmy HUB w branży. Kierowcy mogą liczyć na poręczną i niezawodną kombinację oprogramowania i rozwiązań sprzętowych, zapewniających bezproblemowe parkowanie!

Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby zapewnić studentom i pracownikom wygodę parkowania, efektywny wjazd i wyjazd z parkingu, szczególnie w okresach największego natężenia ruchu.

Możesz zapewnić jeszcze bardziej płynne parkowanie dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji stron trzecich z innymi punktami kontaktowymi podróży!

Opowiedz nam o swoich specyfikacjach

Uniwersytety, uczelnie i kampusy mogą się znacznie różnić w zależności od ich wielkości, lokalizacji i celów: wymagane są indywidualne rozwiązania w celu dostosowania ich parkingów do najlepszej użyteczności i funkcjonowania. Powiedz nam o swojej specyfikacji, pomożemy Ci zdefiniować najbardziej odpowiednie rozwiązanie parkingowe!