JUPITER

Rzut oka w przyszłość: gama produktów JUPITER

JUPITER

Gotowi na przyszłość: kluczowe czynniki sukcesu

Pomysłowy, modułowy design

Możliwość wykonania dowolnej liczby udoskonaleń w przyszłości w połączeniu z elastycznością oprogramowania do zarządzania.

Racjonalnie zastosowane komponenty

Zoptymalizowana pod kątem przestrzeni konstrukcja zapewnia łatwiejsze i bezpieczniejsze interwencje mechaniczne, a racjonalnie dobrane komponenty w ramach całej gamy produktów pozwalają na ograniczenie wielkości stanów magazynowych części zamiennych i niemagazynowanie elementów zbędnych.

Możliwość adaptacji

pełne dopasowanie do potrzeb operatorów dotyczących oznakowania - cokoły i obudowy urządzeń Jupiter - w tym także drzwiczki - można zamówić w dowolnym kolorze.

Niezawodność

Dzięki wydłużonemu okresowi testów i najlepszym praktykom inżynieryjnym system Jupiter działa sprawnie niezależnie od warunków pogodowych, nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.

Skalowalność

Bogactwo konfiguracji pozwala uzyskać niezwykle skalowalne rozwiązanie, idealne zarówno dla prostych, jak i rozbudowanych obiektów, znajdujących się w wielu lokalizacjach.

Właściwości

Konstrukcja terminala w całości wykonana ze stali nierdzewnej
Wodoodporność, możliwość pracy w ekstremalnych temperaturach
Wiele kombinacji funkcji wjazdów i wyjazdów
Różne opcje dostępu bezbiletowego
Wielojęzyczne wyświetlacze wysokokontrastowe
Monitor odporny na uderzenia i zarysowania
Obsługa chmury
Bezproblemowa integracja z różnymi rodzajami urządzeń kontroli dostępu
Technologia kodów kreskowych i biletów magnetycznych
Wiele różnych kombinacji urządzeń do płatności elektronicznej
Drzwiczki z blokadą dostępu z dwóch stron w przypadku terminali dwukierunkowych

Rzut oka w przyszłość: gama produktów JUPITER

HUB Jupiter zaprojektowano tak, by urządzenia dostosowane były do skomplikowanych systemów obejmujących parkowanie kontraktowe, parkowanie z wjazdem/wyjazdem na kartę kredytową, parkowanie z przedpłatą online, rozpoznawania tablic rejestracyjnych lub kombinację powyższych opcji.

Zaprojektowano z myślą o użyteczności: podejście racjonalne

Jupiter to nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz także zestaw intuicyjnych ikon, elementów dotykowych i wskazówek, które sprawiają, że interakcja człowiek maszyna staje się racjonalnym i płynnym procesem.

Zaprojektowano z myślą o niezawodności: nastawienie na wsparcie

Wygląd gamy HUB Jupiter został zoptymalizowany z myślą o łatwej instalacji i łatwości użytkowania za sprawą cech, które usprawniają obsługę i rozwiązywanie problemów, jednocześnie zmniejszając koszty systemu dla klienta końcowego.